Flower Girl

DOPLŇKOVÁ OŠETŘENÍ

Dopřejte si zasloužený odpočinek a nechte se námi hýčkat. Vedle našich hlavních rituálů nabízíme řadu unikátních kosmetických ošetření, po kterých bude Vaše pleť jako znovuzrozená. 

NECHTE SE

HÝČKAT

Sestavte si Váš sálonní zážitek dle Vašich potřeb. Přidejte si k Vašemu rituálu libovolné kosmetické ošetření, které podpoří přirozené omlazení pokožky. 

Screenshot 2020-09-28 at 12.20.51.png

BIO BEE ACTIVE

Dopřejte si luxusní biostimulační terapii holywoodskych hvězd s přípravky BEE ACTIVE, obsahující Apitoxinem (včelí jed), mateří kašičku a inovativní složkou E.mortal získanou z kmenových buněk. Ačkoliv v lékařství se Apitoxin (včelí jed) používá už dlouhá léta, v kosmetice se začal používat teprve nedávno, a do svých přípravků jej zavedly jenom ty nejluxusnější kosmetické značky. Tato složka se rychle stala oblíbenou mezi celebritami jako Kate Middleton, Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow, Claudia Schiffer, Kylie Minogue, Sienna Miller, Angelina Jolie a Lady Gaga a dalších. Kromě včelího jedu obsahují přípravky řady Bee Active inovační složku E.Mortal™ získanou z kmenových buněk, dále pak kyselinu hyaluronovou a mateří kašičku.

 

Ošetření s přípravky řady Bee Active nejenom zastavují čas a stárnutí pleti, ale vracejí pleti přirozenou krásu a napomáhají při regeneraci a oživení pleti, na které se již podepsal čas.

MUKTI ORGANICS

 

Vyzkoušejte naše dokonalé kosmetické ošetření s australskou bioaktivní pleťovu a tělovou kosmetikou Mukti Organics®️, která zastává vedoucí postavení v segmentu ECO - LUXE a Bio certifikovaných značek. Produkty jsou na bázi Aloe Vera s obsahem rostlinných a bylinných výtažku v té nejčistší formě, prolínajících se vitamínů, antioxidantů, minerálů a bioaktivních složek poskytují pleti vysoce efektivní výživu, hydrataci a regeneraci. Pleť navrací do její přirozené zdravé rovnováhy a harmonie - působí jako přírodní alternativa botoxu. Od počátku si značka vede za cíl používat ty nejkvalitnější ingredience pro péči o pleť. Aloe Vera gel s obsahem 96% vody známy schopností proniknout do pokožky čtyřikrát rychleji, než voda pokožku zklidňuje a hydratuje v nejhlubších dermálních vrstvách. Dále jsou to směsi olejů a výtažky z bobulí, ořechů, kořenů, listů či semen australské původní flóry, které se naučily přizpůsobit se drsným australským klimatickým podmínkám, obsahují silný poměr antioxidantů, vitamínů, peptidů a dalších živin nezbytných pro výživu a regeneraci kožních buněk. Synergická kombinace všech bioaktivních složek působí na pleť multifunkčně, zvyšuje regeneraci buněk, zdraví pokožky a obnovuje vitalitu a mladistvost.

SKIN BOOST MASK

Vysoce vyživujicí, detoxikační maska s kyselinou hyaluronovou, která se vyskytuje přirozeně v tkáních lidského těla. 

BACK MASSAGE

ANTI-AGE PEELING

Vysoce účinný, ale přitom velice šetrný a jemný anti age detoxikační peeling.

BARVENÍ OBOČÍ

LED LIGHT TERAPIE

Neinvazivní světelná terapie, která proniká do hlubokých vrstev kůže a podporuje funkční, obranné a regenerační procesy pleti.

BARVENÍ ŘAS

LAMINACE OBOČÍ