top of page
Flower Girl

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

Dopřejte si zasloužený odpočinek a nechte se námi hýčkat. Vedle našich hlavních rituálů nabízíme řadu unikátních ošetření, po kterých bude Vaše pleť jako znovuzrozená a odpočatá.

NECHTE SE

HÝČKAT

Sestavte si Váš sálonní zážitek dle Vašich potřeb. Přidejte si k Vašemu rituálu libovolné kosmetické ošetření, které podpoří přirozené omlazení pokožky. 

BIO BEE ACTIVE

Dopřejte si luxusní biostimulační terapii holywoodskych hvězd s přípravky BEE ACTIVE, obsahující Apitoxinem (včelí jed), mateří kašičku a inovativní složkou E.mortal získanou z kmenových buněk. Ačkoliv v lékařství se Apitoxin (včelí jed) používá už dlouhá léta, v kosmetice se začal používat teprve nedávno, a do svých přípravků jej zavedly jenom ty nejluxusnější kosmetické značky. Tato složka se rychle stala oblíbenou mezi celebritami jako Kate Middleton, Victoria Beckham, Gwyneth Paltrow, Claudia Schiffer, Kylie Minogue, Sienna Miller, Angelina Jolie a Lady Gaga a dalších. Kromě včelího jedu obsahují přípravky řady Bee Active inovační složku E.Mortal™ získanou z kmenových buněk, dále pak kyselinu hyaluronovou a mateří kašičku.

 

Ošetření s přípravky řady Bee Active nejenom zastavují čas a stárnutí pleti, ale vracejí pleti přirozenou krásu a napomáhají při regeneraci a oživení pleti, na které se již podepsal čas.

Untitled design.png
_edited.jpg

OMOROVICZA BLUE DIAMOND 

Jedinečné prémiové ošetření proti stárnutí pleti, které pleť zpevňuje, rozjasňuje a pomáhá revitalizovat mdlou a nevýraznou pokožku.

Zpevňuje a dodává energii pomocí jemné enzymatické exfoliace.

Blue Diamond ošetření zahrnuje chladivé oční ošetření a obnovuje kondici pleti, což je nezbytné pro mladistvé chování kožních buněk a urychluje okysličení pokožky, aby se pleť znovu nabila a pozdvihla své kontury. 

OMOROVICZA GOLD LIFTING

Toto jedinečné ošetření proti stárnutí pleti začíná aplikací slatinného bahna za účelem čištění, exfoliace a peelingu.

Zlatá maska ​​s vůní růže pak využívá kyselinu hyaluronovou ve třech různých formách, aby vyplnila a vyživila pokožku, zatímco biologicky dostupné zlato opravuje mikropoškození a posiluje pokožku.

Masáž obličeje zvedá a zpevňuje kontury.

_edited.png
_edited.png

OMOROVICZA ILLUMINATING FACIAL 

Toto pleťové ošetření je navržená tak, aby zanechávalo pleť omlazenou a rozzářenou.

Začíná jemným peelingem obohaceným o měď pro antioxidační účinek stimulující kolagen.

Jedinečná masáž obličeje zklidňuje smysly a urychluje mikrocirkulaci, zatímco maska ​​z růže a pivoňky vyplňuje epidermis a snižuje výskyt jemných linek a vrásek.

OMOROVICZA DEEP CLEANSING

Slatinné bahno bohaté na minerály detoxikuje a vytahuje nečistoty pro hloubkové čištění.

Aplikace vonné bahenní masky následuje po důkladném očištění a exfoliaci pomocí slatinného bahna a také výtažků z rozmarýnu a ananasu, které ošetřují citlivou pokožku a snižují velikost pórů.

_edited.jpg

SKIN BOOST MASK

Vysoce vyživujicí, detoxikační maska s kyselinou hyaluronovou, která se vyskytuje přirozeně v tkáních lidského těla. 

BACK MASSAGE

ANTI-AGE PEELING

Vysoce účinný, ale přitom velice šetrný a jemný anti age detoxikační peeling.

BARVENÍ OBOČÍ

LED LIGHT TERAPIE

Neinvazivní světelná terapie, která proniká do hlubokých vrstev kůže a podporuje funkční, obranné a regenerační procesy pleti.

BARVENÍ ŘAS

LAMINACE OBOČÍ

LAMINACE OBOČÍ S BARVENÍM

bottom of page