top of page
GYM.jpg

LIFTING CURES

Pravidelnost je základem úspěchu. Přinášíme Vám exkluzivní a výhodné liftingové kůry, které Vám pomohou znovu probudit a nastartovat Vaše obličejové svaly. 

LIGTING CURES

Vyberte si z našich tří liftingových programů, které obsahují dokonalou kombinaci The Ultimate Lift rituálů. S výběrem nejvhodnější kůry pro Váš tip pleti Vám rádi poradíme.

Intense Lift
Cure
12.png

9 Královských rituálů

2 Týdenní rituály

1 Denní rituál

3 měsíce ~ 12 týdnů

Intense Lift Cure je náš nejintenzivnější tříměsíční program, který probudí a účinně rozpohybuje Vaše obličejové svalstvo a hloubkové tkáně. Prvních 8 týdnů si budete dopřávat náš Královský rituál obsahující nejúčinnější techniku Bukální masáže. Poslední měsíc si Vaše svaly odpočinou při dokonalé kombinaci našeho Týdenního a Denního rituálu, obsahující udržovací skulpturální techniku masáže. Na závěr kůru zakončíme Královským rituálem, který se další půl rok doporučuje absolvovat 1 až 2krát měsíčně. 

 

Intenzivní kůra je vhodná pro všechny věkové skupiny, pokud nejsou přítomny žádné vážnější zdravotní problémy (viz kontraindikace). Kůru doporučujeme provádět jednou až dvakrát ročně a pro udržení nejlepšího efektu je ideální ji následně podpořit ostatními kůrami či masážemi v průběhu roku.

Maintenance Lift Cure je středně intenzivní tříměsíční program, který pozvedne a udrží Vaše obličejové svalstvo v té nejlepší formě. Každý měsíc začíná naším komplexním Královským rituálem obsahující nejúčinnější techniku Bukální masáže. Po zbytek měsíce si Vaše svaly dopřejí dokonalou kombinaci našeho Týdenního a Denního rituálu, obsahující udržovací skulpturální liftingovou techniku.

Naše středně intenzivní kůra je vhodná pro všechny věkové skupiny, pokud nejsou přítomny žádné vážnější zdravotní problémy (viz kontraindikace). Pro udržení těch nejlepších výsledků doporučujeme provádět tuto kůru hned po naší nejintenzivnejší Intense Lift kůře. Pro udržení svěží a mladistvé pleti je možné tuto kůru absolvovat také opakovaně kdykoliv během roku.

Maintenance Lift Cure
13.png

3 měsíce ~ 12 týdnů

3 Královské rituály

6 Týdenních rituálů

3 Denní rituály

Light Lift
Cure
Light Lift Cure.png

3 Týdenní rituály

9 Denních rituálů

3 měsíce ~ 12 týdnů

Light Lift Cure je lehčí tříměsíční liftingová kůra, která podpoří a udrží Vaše obličejové svalstvo a pleť zdravé a svěží. Každý měsíc začneme naším středně intenzivním Týdenním rituálem, který podpoříme našimi Denními rituály po zbytek měsíce. Pomocí vyrovnané kombinace našich skulpturálních liftingových masážních technik udržíme Vaši pleť pružnou a zdravou.

Naše jemná liftingová kůra je vhodná pro všechny věkové skupiny, pokud nejsou přítomny žádné vážnější zdravotní problémy (viz kontraindikace). Pro udržení výsledků doporučujeme tuto kůru provádět v návaznosti na naše intenzivnější liftingové kůry. Pro podpoření zdraví a pružnosti pleti je možné tuto kůru absolvovat opakovaně kdykoliv během roku.

JAK TO FUNGUJE?

bottom of page