top of page

​NÁŠ PŘÍBĚH

The Face Concept se zrodil z vášně a touhy po co nejkrásnější a přirozeně mladistvé tváři bez jehel a skalpelů. Krásná mladistvě vypadající tvář je volba a my jsme tu, abychom Vám nabídli jednoduchou, ale velmi účinnou alternativu k botoxu a injekcím. 

 

Pilířem našich metod je práce s obličejovými svaly v kombinaci s dalšími přírodními typy péče o pleť, které podporují přirozený lifting obličeje a udrží pokožku svěží a zdravou i dlouhodobě. Všichni pravidelně procvičují své svaly na těle, ale na svaly na obličeji, extrémně důležité pro celkový vzhled tváře, se zapomíná. V našem studiu kombinujeme ta nejlepší ověřená ošetření tak, abychom obnovili mladistvý vzhled tváře a pomohli zpomalit stárnutí.​ The Face Concept je mimojiné prvním a jediným českým certifikovaným studiem, které nabízí světově proslulou metodu Sculptural Face Liftingu a Bukální masáže. Naše ošetření jsou nejen mezinárodně uznávané a ověřené, ale také prověřené námi a našimi stálými klientkami.

Naše Vize

~

Dlouhodobou vizí The Face Conceptu je ukázat ženám a mužům všeho věku, že lze vypadat krásně a mladistvě i bez invazivních ošetření, botoxu či chirurgie. Náš cíl je inspirovat klienty, aby se více edukovali v oblasti anatomie a potřeb své vlastní pleti a starali se o ní něžně, trpělivě a s láskou. Bez zbytečných řezů či vpichů. 

 

Prostřednictvím The Face Conceptu chceme ukázat, že i zcela přírodní metody v péči o pleť opravdu fungují a jsou vlastně tím jediným udržitelným způsobem, jak si zachovat mladistvou a zdravou pokožku i v pozdějším věku. Chceme dodat ženám a mužům sebevědomí vydat se touto cestou a zároveň znovuobjevit svou přirozenou krásu. 

BUĎTE PŘIROZENÁ,

BUĎTE SVÁ.

 

VÁŠ THE FACE CONCEPT

bottom of page