top of page

​NÁŠ TÝM

Tým The Face Conceptu se skládá z vyškolených profesionálů a vášnivých nadšenců neinvazivní péče o pleť s mnohaletými zkušenostmi ve světě dermatologie a kosmetiky, kteří se nepřestávají vzdělávat a sledovat nejnovější studie a metody omlazení.

pavlina 2_edited.jpg
PAVLÍNA NĚMCOVÁ

Pavlína Němcová je zakladatelkou The Face Conceptu a za svou modelingovou kariéru se setkala s opravdu mnoha způsoby péče o pleť. Navzdory tlaku beauty průmyslu, se však vždy intuitivně přikláněla k přirodnějším metodám udržení svého mladistvého vzhledu. V Paříži nakonec objevila revoluční metodu neivazivniho liftingu, která jí uchvátila natolik, že se ji rozhodla přinést také

do České republiky.

 

S celým týmem The Face Conceptu podstoupila komplexní školení Skulpturální a Bukální masáže v Miláně, které jsou teď poprvé k dispozici i u nás! S celým týmem The Face Conceptu se však nepřestává dále vzdělávat, podstupuje nová školení a neustále sleduje novinky v oblasti nejúčinnějších metod přírodní a neinvazivní péče o pleť.

WhatsApp%20Image%202020-06-12%20at%2011.
OLIVIE

"Pocházím z Prahy a již od dětství jsem se zajímala o vše krásné a voňavé. Jsem z výtvarné rodiny proto jsem šla studovat výtvarný obor keramika. Přes hlínu a umění jsem se postupně dostala k vůním, masážím a péči o pleť. Již při škole jsem začala studovat kosmetiku a dále se věnovala masážím a aromaterapii. Díky tomu jsem se naučila lépe vnímat propojení těla a duše. Vlastní zdravotní komplikace mě pak inspirovali se více zaměřit také na oblast problematické pleti spojené  s vnitřními orgány. Na vlastní kůži jsem si potvrdila, že psychika a tělesné zdraví jsou opravdu velice úzce propojeny. V rámci mé profese jsem 5 let pracovala v luxusním Spa hotelu Emblem, následně v Orlane Institut a také jsem spolupracovala na kástinzích TV Nova. 

 

Když jsem dostala nabídku spolupráce s The Face Concept byla jsem nadšená nejen z filosofie studia, ale také z liftingových technik zaměřující se na obličejové svaly. Při své práci mám tak možnost zúročit své letité zkušenosti jak z oblasti kosmetiky, tak z masérství. Mohu potvrdit, že v těle vše souvisí se vším a zdravý a uvolněný klient je vždy krásný. Právě proto se snažím svým klientům vždy pomoci jak vnitřně, tak i s našimi úžasnými ošetřeními jako jsou právě liftingové masáže."

IVA

"Jmenuji se Iva. Pocházím z historického města Staré Boleslavi a od malinka doma pěstujeme co se dá:-). Organická domací zelenina mě postupně přivedla stát se vegetariánkou a stále se vzdělávat v oblasti zdravé výživy, což souvisí i s krásou pleti a zároveň je to i můj koníček.

 

Jako malá jsem chtěla studovat kosmetiku a s tím vše spojené. Svůj sen jsem si splnila a vystudovala střední školu obor kosmetička a nadále prohloubila své vzdělání o další odborné specializace a masérskou školu.  Sedm let jsem pracovala jako wellness terapeut a kosmetička v luxusním hotelu v centru Prahy, a když jsem dostala nabídku stát se součástí týmu The FACE CONCEPT, neváhala jsem ani vteřinu. Celá filozofie této značky je nádherná, smysluplná, a když jsem na vlastní oči viděla účinky úžasného Královského rituálu, tak jsem ve vteřině byla přesvědčena o tom, že to je přesně ta cesta, kterou se chci dále ubírat. Ráda se vzdělávám a tvrdím, že krása pochází zevnitř a je potřeba pečovat o sebe jak z venku, tak i zevnitř.


V mé profesi miluji propojení a nacítění se s lidskou duší a právě ve Face Conceptu a jejich úžasnými přírodními metodami omlazení, mám v mé vášni to nejlepší uplatnění. Děkuji za tuto příležitost."

bottom of page