​NÁŠ TÝM

Tým The Face Conceptu se skládá z vyškolených profesionálů a vášnivých nadšenců neinvazivní péče o pleť s mnohaletými zkušenostmi ve světě dermatologie a kosmetiky, kteří se nepřestávají vzdělávat a sledovat nejnovější studie a metody omlazení.

pavlina 2_edited.jpg
PAVLÍNA NĚMCOVÁ

Pavlína Němcová je zakladatelkou The Face Conceptu a za svou modelingovou kariéru se setkala s opravdu mnoha způsoby péče o pleť. Navzdory tlaku beauty průmyslu, se však vždy intuitivně přikláněla k přirodnějším metodám udržení svého mladistvého vzhledu. V Paříži nakonec objevila revoluční metodu neivazivniho liftingu, která jí uchvátila natolik, že se ji rozhodla přinést také

do České republiky.

 

S celým týmem The Face Conceptu podstoupila komplexní školení Skulpturální a Bukální masáže v Miláně, které jsou teď poprvé k dispozici i u nás! S celým týmem The Face Conceptu se však nepřestává dále vzdělávat, podstupuje nová školení a neustále sleduje novinky v oblasti nejúčinnějších metod přírodní a neinvazivní péče o pleť.

2.png
DITA

"Pocházím z Českomoravské vrchoviny a moje cesta za wellness začala již v dětství, kdy jsem sbírala bylinky a léčila se převážně alternativně. Jako malá jsem například intuitivně setrvávala v určitých pozicích asán a pozorovala svůj vlastní dech, aniž bych věděla cokoliv o józe. Následovala zdravá strava a fitness, a v dospělosti jsem začala s masážemi, meditací a školou homeopatie. Profesionálně jsem se 10 let věnovala managementu v oblasti wellness, a vedla nejluxusnější Spa v Praze. Po mé zkušenosti v “korporátním světě”, jsem se rozhodla pro větší svobodu a  osobnější přístup ke klientovi, která mi chyběla. Na této vlastní cestě jsem potkala Pavlínku a její úžasný projekt.  

 

Každá  klientka je pro mne naprosto jedinečná a úžasná bytost s individuální potřebou. Je skvělé propojit fitness obličeje s duši a jít do hloubky nejen svalu, ale také celého těla. Ke každému přistupuji individuálně a baví mě využít své vlastní zkušenosti a informace ze seminářů, školy, školení, a cest, které mi byly přínosem a ovlivnily tak můj život. Miluji les, vše zdravé, a vše, co obohacuje člověka především vnitřně, protože to se pak projevuje navenek a to prožíváme. Dech je Život, pojďme se společně nadechnout a žít život TEĎ."

WhatsApp%20Image%202020-06-12%20at%2011.
OLIVIE

"Pocházím z Prahy a již od dětství jsem se zajímala o vše krásné a voňavé. Jsem z výtvarné rodiny proto jsem šla studovat výtvarný obor keramika. Přes hlínu a umění jsem se postupně dostala k vůním, masážím a péči o pleť. Již při škole jsem začala studovat kosmetiku a dále se věnovala masážím a aromaterapii. Díky tomu jsem se naučila lépe vnímat propojení těla a duše. Vlastní zdravotní komplikace mě pak inspirovali se více zaměřit také na oblast problematické pleti spojené  s vnitřními orgány. Na vlastní kůži jsem si potvrdila, že psychika a tělesné zdraví jsou opravdu velice úzce propojeny. V rámci mé profese jsem 5 let pracovala v luxusním Spa hotelu Emblem, následně v Orlane Institut a také jsem spolupracovala na kástinzích TV Nova. 

 

Když jsem dostala nabídku spolupráce s The Face Concept byla jsem nadšená nejen z filosofie studia, ale také z liftingových technik zaměřující se na obličejové svaly. Při své práci mám tak možnost zúročit své letité zkušenosti jak z oblasti kosmetiky, tak z masérství. Mohu potvrdit, že v těle vše souvisí se vším a zdravý a uvolněný klient je vždy krásný. Právě proto se snažím svým klientům vždy pomoci jak vnitřně, tak i s našimi úžasnými ošetřeními jako jsou právě liftingové masáže."