top of page

​NÁŠ TÝM

Tým The Face Conceptu se skládá z vyškolených profesionálů a vášnivých nadšenců neinvazivní péče o pleť s mnohaletými zkušenostmi ve světě dermatologie a kosmetiky, kteří se nepřestávají vzdělávat a sledovat nejnovější studie a metody omlazení.

pavlina 2_edited.jpg
PAVLÍNA NĚMCOVÁ

Pavlína Němcová je zakladatelkou The Face Conceptu a za svou modelingovou kariéru se setkala s opravdu mnoha způsoby péče o pleť. Navzdory tlaku beauty průmyslu, se však vždy intuitivně přikláněla k přirodnějším metodám udržení svého mladistvého vzhledu. V Paříži nakonec objevila revoluční metodu neivazivniho liftingu, která jí uchvátila natolik, že se ji rozhodla přinést také

do České republiky.

 

S celým týmem The Face Conceptu podstoupila komplexní školení Skulpturální a Bukální masáže v Miláně, které jsou teď poprvé k dispozici i u nás! S celým týmem The Face Conceptu se však nepřestává dále vzdělávat, podstupuje nová školení a neustále sleduje novinky v oblasti nejúčinnějších metod přírodní a neinvazivní péče o pleť.

WhatsApp%20Image%202020-06-12%20at%2011.
OLIVIE

"Pocházím z Prahy a již od dětství jsem se zajímala o vše krásné a voňavé. Jsem z výtvarné rodiny proto jsem šla studovat výtvarný obor keramika. Přes hlínu a umění jsem se postupně dostala k vůním, masážím a péči o pleť. Již při škole jsem začala studovat kosmetiku a dále se věnovala masážím a aromaterapii. Díky tomu jsem se naučila lépe vnímat propojení těla a duše. Vlastní zdravotní komplikace mě pak inspirovali se více zaměřit také na oblast problematické pleti spojené  s vnitřními orgány. Na vlastní kůži jsem si potvrdila, že psychika a tělesné zdraví jsou opravdu velice úzce propojeny. V rámci mé profese jsem 5 let pracovala v luxusním Spa hotelu Emblem, následně v Orlane Institut a také jsem spolupracovala na kástinzích TV Nova. 

 

Když jsem dostala nabídku spolupráce s The Face Concept byla jsem nadšená nejen z filosofie studia, ale také z liftingových technik zaměřující se na obličejové svaly. Při své práci mám tak možnost zúročit své letité zkušenosti jak z oblasti kosmetiky, tak z masérství. Mohu potvrdit, že v těle vše souvisí se vším a zdravý a uvolněný klient je vždy krásný. Právě proto se snažím svým klientům vždy pomoci jak vnitřně, tak i s našimi úžasnými ošetřeními jako jsou právě liftingové masáže."

IVA

"Jmenuji se Iva. Pocházím z historického města Staré Boleslavi a od malinka doma pěstujeme co se dá:-). Organická domací zelenina mě postupně přivedla stát se vegetariánkou a stále se vzdělávat v oblasti zdravé výživy, což souvisí i s krásou pleti a zároveň je to i můj koníček.

 

Jako malá jsem chtěla studovat kosmetiku a s tím vše spojené. Svůj sen jsem si splnila a vystudovala střední školu obor kosmetička a nadále prohloubila své vzdělání o další odborné specializace a masérskou školu.  Sedm let jsem pracovala jako wellness terapeut a kosmetička v luxusním hotelu v centru Prahy, a když jsem dostala nabídku stát se součástí týmu The FACE CONCEPT, neváhala jsem ani vteřinu. Celá filozofie této značky je nádherná, smysluplná, a když jsem na vlastní oči viděla účinky úžasného Královského rituálu, tak jsem ve vteřině byla přesvědčena o tom, že to je přesně ta cesta, kterou se chci dále ubírat. Ráda se vzdělávám a tvrdím, že krása pochází zevnitř a je potřeba pečovat o sebe jak z venku, tak i zevnitř.


V mé profesi miluji propojení a nacítění se s lidskou duší a právě ve Face Conceptu a jejich úžasnými přírodními metodami omlazení, mám v mé vášni to nejlepší uplatnění. Děkuji za tuto příležitost."

original-9D76A029-CC12-4B4B-AEAA-E91722B97BEF[100]_edited.png
KAROLÍNA

"Jmenuji se Karolína.

Jsem zdravotní sestra se specializací v intenzivní péči a kardiologii. 

Být součástí milého týmu ve The Face Concept pro mne byla příležitost, kterou jsem s radostí přijala. 

Na první pohled jsou tyto dvě profeste vzdálené, pro obě mám ale podobnou motivaci, možnost pomáhat lidem. 

Ke každému přistupuji individuálně. 

Největší odměnou pro mě je, když klientka odchází spokojená a s úsměvem na rtech."

bottom of page