top of page

THE ULTIMATE LIFT

Naše ošetření The ULTIMATE LIFT je založeno na vysoce účinné metodě Sculptural Face Liftingu, která pracuje s Vašimi obličejovými svaly a tkáněmi na velice hluboké úrovni. Naše vyškolené terapeutky doslova “vytvarují” Váš obličej a eliminují všechen přebytek jako jsou dvojitá brada, ochablé tváře, povislá víčka, povadlé ústní koutky či vrásky. Všechny tři druhy The Ultimate Lift ošetření obsahují tuto techniku, liší se však v délce a intenzitě procedury.

BUKÁLNÍ MASÁŽ

Bukální, neboli ústní masáž, je nejúčinnější omlazující technikou masáží obličeje, která dramaticky obrací příznaky stárnutí pleti. Náš Královský rituál obsahuje právě tento typ procedury, kterou si mimo jiné pravidelně dopřávají známé tváře jako Jennifer Lopez či Meghan Markle

Při této masáži terapeutka pracuje s Vašimi obličejovými svaly nejen zvenku ale také intraorálně, přes Vaše otevřená ústa zevnitř. Tato revoluční metoda jako jediná umožňuje dosáhnout těch nejhlubších vrstev kůže, jako jsou svalová tkáň, vazy a kosti. Díky prácování na vnitřních struktůrách můžeme přirozeně odstranit hlubší blokády, uvolnit toxické látky, zjemnit hluboké vrásky, redukovat oteklost tváře a zpevnit, napnout a pozvednout Vaši pokožku. Výsledkem je viditelné snížení vizuálních známek stárnutí pleti bez chirurgických zásahů již po prvním ošetření. 

Tyto metody neinvazivního liftingu vyžadují dokonalou znalost anatomických struktur obličeje a dovednost pracovat na jednotlivých svalech. The Face Concept je prvním a jediným českým studiem, které obdrželo mezinárodně uznávanou certifikaci metody Sculptural Face Liftingu včetně Bukální masáže. Všechny naše terapeutky jsou speciálně vyškolené a certifikované provádět tyto velice komplexní hloubkové procedury.

BENEFITY

Co můžete očekávat?

Méně viditelné vrásky

Zlepšení kontur obličeje

Zlepšení tónu svalů a navrácení jejich pružnosti

Snížení tmavých kruhů pod očima

Snížení napětí a stresu v obličejových svalech

Zlepšení textury kůže

Pomoc při uvolnění psycho-emoční bloků a zvládání každodenního stresu

Uvolnění napětí spojené s TMJ syndromem

KONTRAINDIKACE

Na co si dát pozor?

Dermatologická onemocnění

v akutním stavu

Přítomnost modřin

Infekce kůže včetně oparu

Zhoubné nádory

Alergie

Těhotenství

VYBERTE SI VÁŠ RITUÁL

The Ultimate Lift

DENNÍ RITUÁL

UDRŽOVÁNÍ & REGENERACE

Tato lehčí, udržovací skulpturální liftingová procedura Váš obličej krásně prokrví, posílí, pozvedne svaly obličeje a vyrýsuje Vaše lícní kosti.

30 MIN | REZERVACE

 

TÝDENNÍ RITUÁL

LIFT, TVAROVÁNÍ & REGENERACE

Toto intenzivní skulpturální liftingové ošetření pracuje na posílení svalů Vašeho obličeje pečlivou a hloubkovou manipulací.

 

50 MIN | REZERVACE

KRÁLOVSKÝ RITUÁL

LIFT, TVAROVÁNÍ, REGENERACE & ZPEVNĚNÍ

Naše nejúčinnější procedura s nejintenzivnější technikou masáže hloubkových tkání. Součástí tohoto ošetření je také proslulá Bukální (ústní) masáž. 

70 MIN | REZERVACE

VÝSLEDKY

The Ultimate Lift

1s_edited.jpg
3s_edited.jpg
2s_edited.jpg
bottom of page